Zbogom Totti! 'Princ Rima' zapušča AS Romo po 30 letih!

Serie A 16. Jun 201921:10 > 17. Jun 2019 0:51
Getty Images/Paolo Bruno

Tehnični direktor moštva AS Roma in najboljši nogometaš, ki je kdajkoli oblekel dres velikana iz večnega mesta Francesco Totti, se je odločil, da zapusti klub, za katerega je dal več kot polovico življenja.

Legendarni nekdanji nogometaš Rome Francesco Totti bo danes na novinarski konferenci sporočil svojo odločitev. Italijanski mediji so nedavno pisali, da je Totti izredno nezadovoljen z vlogo v klubu in da je po odhodu nekaterih funkcionarjev pričakoval, da bo dobil vlogo športnega direktorja kluba in da bo tako bolj aktiven pri pomembnih odločitvah za klub.

Totti je v Romo prišel davnega leta 1989 in tri leta kasneje odigral svojo prvo tekmo za člansko moštvo. V Rimu je preživel celotno kariero (1992-2017), enkrat osvojil Serie A (2002) in po dvakrat Pokal Italije in Superpokal Italije.