Roma odgovarja: "Pripravljeni smo bili potrpeti"

Serie A 17. Jun 201919:54 > 20:02
Getty Images/Paolo Bruno

Potem, ko je Francesco Totti na posebni novinarski konferenci sporočil, da po treh desetletjih zapušča klub in tudi sprožil nekaj strupenih puščic v zdajšnjo upravo, se je zdaj oglasil tudi klub.

Francesco Totti je dejal, da je bil zelo nezadovoljen z odnosom, ki ga je do njega pokazala uprava kluba in zato se je tudi odločil, da klub zapušča.

Povezano

Zdaj so se oglasili tudi pri Romi: “Zelo smo razočarani, da se je Totti odločil zapustiti klub. Ko je iz kluba odšel Monchi (športni direktor op.avt.), smo mu ponudili njegovo delovno mesto. Torej mesto športnega direktorja. Verjeli smo, da je vloga, ki mu je bila ponujena ena najbolj pomembnih in vloga, ki zahteva popolno predanost.

Pripravljeni smo bili potrpeti, da po sijajni karieri nogometaša, postane še sijajen športni direktor.

Razumemo, da mu je bilo težko zapustiti klub po 30 letih. Toda njegovo dojemanje dogodkov v klubu nimajo ničesar opraviti z resničnim dogajanjem.”, se glasi sporočilo kluba.

V klubu so še dodali, da upajo, da njegov odhod ni povezan z morebitno spremembo lastnika. Torej, da bi Totti skušal pripeljati nove investitorje ter se nato vrnil v Rim.

Na koncu so še dodali: “Želimo mu veliko sreče pri delu za katerega se bo odločil v prihodnosti.”