"Če de Ligt pride k Juventusu je prvenstvo že odločeno"

Serie A 24. Jun 201913:08 > 13:08
Michael Steele/Getty Images

Italijanski strokovnjak Fabio Capello je mnenja, da bi Juventus zadel na loteriji, če bi v svoje vrste uspel zvabiti mladega Matthijsa de Ligta.

Ne tako dolgo nazaj se je pojavila informacija, da naj bi se 19-letni nogometaš odločil, da se pridruži vrstam italijanskega prvaka. Staro damo bi prihod Nizozemca stal 70 milijonov evrov.

“Če Juventus pripelje De Ligta je prvenstvo odločeno že na začetku.”, je dejal Capello za Corriere dello Sport.

“De Ligt je najboljši branilec in Juve bi z njim zadel na loteriji. Brez njega bi drugi klubi v Italiji imeli možnost približati se Stari dami v prvenstvu. In kot druge klube mislim na Napoli, Inter, Milan, Romo in tudi Lazio.”

Pri Juventusu so de Ligtu pripravljeni ponuditi letno plačo v višini od 15 do 20 milijonov evrov.