Napoli želi Icardija, on bi odšel v Juventus

Serie A 5. Jul 20193:29 > 3:30
Emilio Andreoli/Getty Images

Kot poroča italijanski Sky Sport, bi argentinski nogometaš Mauro Icardi, ki trenutno brani barve milanskega Interja, v naslednjih tednih lahko našel novega delodajalca.

Nekdanji kapetan moštva Inter Milan Mauro Icardi v prihodnji sezoni ne bo v načrtih novega trenerja Antonia Conteja. Kot poročajo italijanski mediji, je uprava milanskega kluba celo spustila ceno za svojega napadalca na 60 milijonov evrov, v želji, da se ga karseda hitro odkrižajo.

Povezano

Sky Sport poroča, da je Napoli pripravljen ugoditi vseh zahtevam Interja, Icardiju so v Neaplju obljubili tudi astronomsko plačo.

Spet pa se zgodba zapleta prav pri Icardiju, čigar želja je prestop v Juventus. Direktor torinskega kluba Fabio Paratici se je nedavno že sestal z igralcem in njegovo soprogo/agentko Wando Naro in ju prosil, naj še malo počakata z odločitvijo. Preden bi Juventus lahko poslal uradno ponudbo, mora rešiti vprašanji Gonzala Higuaina in Maria Mandžukića.

Icardi ima z Interjem pogodbo do leta 2021.