Donnarumma: Milanu želim pomagati na poti v Evropo

Serie A 10. Jul 201915:15 > 15:25
Valerio Pennicino, Getty Images Sport

Čeprav je obstajala možnost, da Gianluigi Donnarumma to poletje odide se je mladi vratar odločil ostati in pomagati klubu, da se vrne na pota stare slave.

“Malo pred tem sem se vrnil s treninga, da bom pripravljen, ko se bodo začeli ekipni treningi. Že zdaj sem sicer pripravljen na začetek nove sezone. Imel sem pogovore s klubskim vodstvom, bilo je čustveno, kot da je vse prvič. Zelo sem bil navdušen in komaj čakam da se vse skupaj začne”.

Donnarumma je jasno povedal, kakšni so cilji v novi sezoni.

“Imamo vse, kar potrebujemo, da se vrnimo v Evropo. Žal mi je, da v njej ne bomo igrali v tej sezoni, toda trener in direktorji želijo, da trdo delamo, da bomo na koncu dobili tisto kar si bomo zaslužili. Deset minut nas je ločilo od Lige prvakov. Vemo sicer kako se je potem vse skupaj končalo. Čeprav sem mlad se želim Milanu zahvaliti za to da so iz mene naredili moža. Zdaj moramo naše misli usmeriti v to, da Milan vrnemo v Evropo”.