Higuaina si želijo klubi iz Serie A in Premier lige

Serie A 11. Jul 20199:51 > 10:07
Richard Heathcote/Getty Images

Novi trener Juventusa Maurizio Sarri se je odločil, da v prihajajoči sezoni ne bo računal na argentinskega napadalca Gonzala Higuaina, on pa ne želi iz Juventusa, s katerim ima še dveletno pogodbo.

Argentinski napadalec Gonzalo Higuain se na vse pretege bori, da bi ostal pri Juventusu, čeprav se je pred tedni že strinjal z upravo kluba, da mu najdejo novega delodajalca. Nekaj klubov je že izrazilo zanimanje zanj, tržna vrednost Higuaina pa je okoli 40 milijonov evrov.

Zanj se je v Premier ligi začel zanimati tudi West Ham, omenjali so se še nekateri najboljši klubi na Otoku.

Izkušenega napadalca si je v svojih vrstah zaželela tudi Roma, ki je z njim že začela pogajanja, a se ni uspela dogovoriti, saj ne more kupiti nikor, dokler ne proda enega izmed igralcev, v prvi vrsti Edina Džeka.

Reprezentant Bosne in Hercegovine se že več mesecev dogovarja z Interjem, a tudi s tem moštvom še ni prišlo do dogovora, saj klub iz Milana mora najprej rešiti težave z Maurom Icardijem.

En prestop bi spodbudil drugega in pred nami bi lahko bila totalna menjava in prenova napadalnih mest najboljših ekip v Serie A.