Selitev na jug: Manolas tudi uradno v Napoliju

Serie A 13. Jul 201915:27 > 15:32
Printscreen Twitter

Grški reprezentant Kostas Manolas je danes tudi uradno postal novi član Napolija, kamor se je preselil iz Rome za 36 milijonov evrov.

Dolgo časa se je govorilo, danes pa je tudi uradno postalo jasno, da se osrednji branilec Kostas Manolas iz Rima seli v Neapelj, kjer bo odslej igral za Napoli. Italijanska ekipa sinje modrih je zanj plačala odkupno klavzulo, ki je znašala 36 milijonov evrov, kar za razmere v zadnjem obdobju niti ni velik znesek.

Ne bomo se zmotili, če bomo dejali, da bo sedaj imel Napoli v svojih vrstah enega najboljših branilskih parov v Serie A in Evropi. Grk bo na položaju osrednjega branilca zaigral skupaj s Kalidou Koulibalyem.

Manolas, ki se je iz Olympiacosa preselil k Romi je bil član slednjih vse od leta 2014. V tem obdobju je zbral 156 nastopov dosegel pa je tudi šest zadetkov.