Napoli za Pepeja Lillu ponuja neverjetnih 80 milijonov

Serie A 26. Jul 201910:30 > 10:46
Carlos Rodrigues/Getty Images

Napoli si svoje vrste še naprej želi dodatno okrepiti. Neapeljčani naj bi se tokrat resno zanimali za Nicolasa Pepeja, ki trenutno igral za francoski Lille.

V lanski sezoni je v francoski Ligue 1 navdušil krilni napadalec Nicolas Pepe, ki si ga v letošnjem poletnem prestopnem roku želijo mnogi evropski velikani. Med njimi naj bi se zanj zelo ogreli pri Napoliju, a 24-letnika si želijo tudi mnogi drugi.

“Do sedaj smo dobili ponudbe štirih klubov, ki so nas v finančnem smislu zadovoljile. Eno od teh je poslal prvi človek Napolija De Laurentis. Govora je o 80-ih milijonih evrov. Vendar nogometaš se bo sam odločil, kje bo nadaljeval kariero. Pepe se v ponedeljek vrača z dopusta in verjamem, da se bo do sredine prihodnjega tedna odločil in sprejel ponudbo. Sam dajem Napoliju največ možnosti,” je dejal prvi človek in predsednik kluba Gérard López.

Poleg Neapeljčanov, naj bi se zanj resno zanimali še pri: Manchester Unitedu, Liverpoolu, Arsenalu in Interju.