Inter za Milinković-Savića pripravljen podreti rekord

Serie A 9. Avg 201911:43 > 11:53
Paolo Bruno/Getty Images for Lega Serie A

Kjer so namigovanja o prestopih, je tudi Sergej Milinković-Savić. Kot poroča italjanska Gazzetta dello Sport, se je tudi milanski Inter vključil v boj za srbskega vezista.

Uprava milanskega Interja je že pred dnevi z nakupom Romeluja Lukakuja podrla klubski rekord za najdražji nakup v zgodovini, a se ekipa iz modne prestolnice Italije tu ne misli ustaviti.

Povezano

Edin Džeko je poleg Sergeja Milinkovića-Savića ena glavnih želja Interja, za srbskega vezista pa so celo pripravljeni ponuditi celotnih 90 milijonov evrov, kolikor Lazio zahteva za tega nogometaša.

Mauro Icardi in Joao Mario sta napolnila klubsko blagajno z odhodom in prodajo, tako da bi bili stroški za Milinković-Savića pokriti, Inter pa bi v enkratnem znesku lahko odplačal kar 75 milijonov evrov, preostanek denarja pa v bonusih.

To pomeni, da bi Srb lahko postal najdražji igralec v zgodovini kluba in prehiteti Lukakuja, čigar prestop je vreden okoli 80 milijonov evrov.

Čas pa ni zaveznik Interja, saj bo Lazio srbskega vezista izpustil le v primeru, da najde zamenjavo zanj.