Gazzetta: Icardi dogovorjen z Juventusom

Serie A 13. Avg 20197:48 > 7:55
Emilio Andreoli, Getty Images Sport

La Gazzetta dello Sport poroča, da se je napadalec Interja iz Milana Mauro Icardi je odbil ponudbe Napolija, Rome in Monaca, ker bi rad kariero nadaljeval v Juventusu.

Argentinski reprezentant naj bi z Juventusom podpisal petletno pogodbo, ki mu bo na sezono brez bonusov prinesla 8 milijonov evrov.

26-letni Icardi ima to poletje proste roke pri iskanju novega kluba, saj se mu je odrekel tako trener Interja Antonio Conte kot tudi vodstvo kluba. Njegovo mesto v Interju bo prevzel nekdanji napadalec Manchester Uniteda Romelu Lukaku.

Inter bo za Icardija prejel med 55 in 60 milijoni evrov odškodnine.

Juventus naj bi prestop Icardija realiziral po prodaji Paula Dybale in Marija Mandžukića, ki pa zaenkrat še nista našla novih delodajalcev.

Icardi za Inter igra od leta 2013 in je bil v sezoni 2014/15 najboljši strelec Serie A.