SMS: Ponudb ni, United je samo novinarska zgodba

Serie A 16. Avg 20194:57 > 5:00
Marco Rosi/Getty Images

Srbski reprezentant Sergej Milinković-Savić je dejal, da za zdaj na njegov naslov ni prišla nobena resna ponudba za menjavo sredine in da ne bi imel nič proti, če bi še eno sezono ostal pri Laziu.

Sergej Milinković-Savić je bil še drugo leto zapored v povezavi s številnimi klubi glede njegove prestopa, tudi letos so zanimanje zanj izrazili Inter, AC Milan, Juventus, zopet pa je bil aktualen tudi Manchester United.

Še vedno pa ni uradne novice, ki bi potrdila, da bo SMS zapustil Rim, sodeč po njegovi izjavi pa je možno predvideti, da tudi v primeru obstanka v Laziu, Srb ne bi bil razočaran.

Nikoli me niste slišali, da bi govoril, kako rad bi zapustil Lazio, kot nikoli nisem zahteval prestopa v Manchester United. To je bila le novinarska zgodba,” je dejal SMS.

“Nisem obremenjen s to situacijo, vem, da imam še dovolj časa za prestop. Če se bo moralo nekaj zgoditi, se pač bo. Do zdaj, ni bilo nič konkretnega. Gremo naprej.”

Pogodba 24-letnega srbskega igralca ga na Lazio veže vse do leta 2023, prestopnega roka v Italiji pa še ni konec, kar pomeni, da bi SMS lahko zaigral v dresu drugega kluba.