Ribery v Firencah podpisal pogodbo

Serie A 21. Avg 201910:44 > 10:52
Getty Images/Sebastian Widmann

Franck Ribery je s privatnim letalom odšel v Firence, kjer je podpisal pogodbo s Fiorentino kot prost igralec.

Nekdanji francoski reprezentant in član Bayerna Franck Ribery je s klubom iz Toskane podpisal 2-letno pogodbo, zaslužil pa bo dva milijona evrov plače na sezono, lahko pa zasluži še dodatnih 500.000 evrov zaradi bonusov v pogodbi.

Navijači Fiorenitne so organizirano pričakali Riberyja že na letališču, vsi pa zatrjujejo, da ga komaj čakajo v akciji na zelenici.

Športni direktor kluba Daniel Prade je nedavno dejal, da jim prihod Riberyja pomeni ogromno.

“Mi nismo na istem ekonomskem nivoju kot nekateri arabski ali pa ruski klubi. Medtem pa je izrazil željo, da bi še vedno igral nogomet na vrhunskem nivoju in pri Fiorentini mu ponujamo to možnost in ga sprejemamo odprtih rok. Upam, da bo razumel, da je naša želja velikanska. Če ne bi prišel, bi pripeljali koga drugega, a on se bo odlično vklopil v naš projekt.”