ACM pripravil ponudbo za Correo

Serie A 22. Avg 201910:46 > 10:57
Alexander Hassenstein/Getty Images

Italijanski gigant AC Milan je še vedno drugi najuspešnejši evropski klub z osvojenimi 7-imi naslovi evropskega klubskega prvaka, zdaj se želijo rossoneri vrniti nazaj na pota stare slave. Pripravili so ponudbo za napadalca Atletica Madrida Ángela Correo.

Milan je letos pripeljal peterico novih nogometašev na San Siro, s ciljem da je nova sezona uspešnejša od prejšnje. Izgleda, da si v prestolnici mode v tej želji želijo še enega nogometaša.

Govora je o Ángelu Correi, nogometašu Atletico Madrida. Italijanski klub je poslal sporočilo v obliki 40 milijonov evrov na Wando Metropolitano, rojiblancose pa ta ponudba ni zadovoljila. Zahtevajo 55 milijonov evrov.

Pogovori še trajajo, pričakovati gre, da bodo vse vpletene strani uspele najti rešitev, ki bi zadovoljile vse. Correa je star 24 let, v prejšni sezoni je na 36 srečanjih v La Ligi dosegel 3 zadetke in je reprezentant Argentine.