Pep za Sarmo pripravlja "mega ponudbo"

Serie A 21. Dec 201615:04 > 15:16
Getty Images

S prihodom novega leta prihaja tudi naslednja nogometna tržnica, ki bo očitno zelo pestra tudi za Samirja Handanovića. Izkušenega vratarja Interja želi v svojih vrstah nihče drug kot menedžer Manchester Cityja Pep Guardiola.

Getty Images

Barka Interja tone vse globlje, obtožbe nekdanjih igralcev milanskega velikana na račun klubskih veljakov, infrastrukture in predvsem turobnega vzdušja v klubu pa so vse glasnejše. Kot smo že vajeni zadnjih nekaj let, je pravzaprav edina svetla točka Interja SamirHandanović, ki s svojimi obrambami rešuje, kar se rešiti da. Zato ne čudi, da se pred vsakim prestopnim rokom pojavijo številne govorice o zanimanju za nekdanjo slovensko številko ena in tudi letos ni nič drugače.

Za njegove usluge naj bi se zanimal celo Pep Guardiola, ki je po prihodu v Manchester City sprva “spodil” Joea Harta, na njegovo mesto pripeljal Claudia Brava, vendar z njegovim učinkom ni najbolj zadovoljen. Po poročanju španskih medijev naj bi Katalonec rešitev vratarskega položaja videl v Handanoviću, za katerega pripravlja “mega ponudbo” v višini 20 milijonov evrov.

V kolikor se bodo govorice izkazale za resnične, bo Handanović z odhodom v Premier ligo okusil igranje v trenutno najboljšem državnem prvenstvu na svetu in končno tudi v Ligi prvakov. Z Interjem se mu v vseh letih med evropsko elito pač ni uspelo prebiti …