Džeko zavrnil bogato ponudbo iz Kitajske

Serie A 13. Jan 20179:54 > 10:05
Getty Images/Paolo Bruno

Kitajska ofenziva na evropske nogometne zvezdnike se nadaljuje. Naslednji, ki se je znašel na radarju tamkajšnjih (pre)bogatih klubov, je član Rome Edin Džeko.

Nogometaš Rome Edin Džeko je zavrnil bogato ponudbo člana kitajske Super lige Tianjina Quanjiana. Slednji je napadalcu ponudil kar 16 milijonov evrov letne plače, kar je štirikrat več, kolikor trenutno zasluži pri prvoligašu iz večnega mesta.

Reprezentant Bosne in Hercgeovine ni niti za trenutek pomislil, da bi sprejel ponudbo, saj so mu pomembnejši športni motivi.

Po pisanju Corriere dello Sport si Kitajci po košarici Džeka sedaj želijo hrvaškega reprezentanta na začasnem delu pri Fiorentini Nikolo Kalinića.

Spomnimo, da je kitajska Super liga vseeno prvi hit zimskega prestopnega roka, saj so v najštevilčnejšo državo na svetu medtem v zameno za milijone in milijone evrov že odšli številni zvezdniki (Oscar, Witsel, Tevez).