Hart: Nogomet je nor, meni pa je v Torinu super

Serie A 16. Jan 201715:34 > 15:39
Getty Images Sport/Stu Forster

Joe Hart pravi, da je pred kratkim prišel do spoznanja, da je nogomet povsem ponorel. Izkušeni Anglež dodaja, da Anglija ne pogreša in, da se v Italiji počuti zelo dobro.

Getty Image / Lars Baron

Pep Guardiola je Harta poleti nemudoma odpisal, zdaj pa se mu za njim verjetno pošteno kolca, sej njegova zamenjava Claudio Bravo ne brani ravno briljantno. Anglež se je moral zadovoljiti s posojo k italijanskemu Torinu, kjer pa se dobro počuti.

“Razmišljam samo o Torinu. Nič drugega ni pomembno. V zadnjih mesecih sem spoznal, da je nogomet povsem ponorel. Ne samo iz finančnega vidika, pač pa tudi iz človeškega. En dan si legenda, naslednji te že več ne potrebujejo. Seveda želim vse najboljše tudi Cityju, nenazadnje sem član tega kluba že vrsto let, na prvem mestu pa je trenutno vseeno Torino,” je dejal angleški reprezentančni vratar, ki se ni mogel izogniti vprašanj o klubu, za katerega je pogodbeno vezan do leta 2019.

“S Cityjem imam pogodbo, zato se poleti vračam v Manchester, potem pa bomo videli. Z vsemi sem v dobrih odnosih, tako da pričakujem hitro rešitev glede moje prihodnosti,” je bil jasen Hart.

29-letnik je v tej sezoni za Torino branil sedemnajstkrat, s soigralci pa leži na devetem mestu v Serie A.