Menjava: Rebić v AC Milan, Andre Silva v Eintracht

Serie A 2. Sep 20191:38 > 20:41
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Hrvaški nogometni reprezentant Ante Rebić bo svojo kariero nadaljeval pri Milanu, kjer bo imel v naslednjih dveh sezonah status posojenega nogometaša Eintrachta. V nasprotno smer odhaja Andre Silva.

Dogovor med obema kluboma je dosežen, ostala sta še samo zdravniška pregleda, po katerih bo posel tudi uradno sklenjen.

“Zelo sem srečen, ker sem v Milanu. Forza Milan!”, je dejal Rebić po povratku v Italijo, kjer je svoj čas igral za Fiorentino.

V kolikor bo 25-letni napadalec zadovoljil apetite milanske uprave, lahko rossoneri odkupijo njegovo pogodbo za 25 milijonov evrov.

Printscreen/Twitter

Ko govorimo o Andreju Silvi, podrobnosti niso znane. Znano je, da bo Portugalec še drugo sezono preživel na posoji. Prejšnjo je bil član Seville. V Eintrachtu se bo pridružil Mijatu Gaćinoviću, Filipu Kostiću in Dejanu Joveljiću.

Pogodba Portugalca z Milanom veže do leta 2022.