Atalanta do zmage, Iličić zamenjan v 60. minuti

Serie A 15. Sep 201914:35 > 14:36
Alessandro Sabattini/Getty Images

Nogometaši Atalante so z 2:1 premagali Genoo. Strelec odločilnega zadetka v peti minuti dodatka ob koncu tekme je bil Duvan Zapata.

Stadion “Luigi Ferraris” na katerem domuje Genoa je bil priča izjemno zanimivi tekmi. Čeprav so bili gostje agresivnejši tudi domači pri tem niso zaostajali.

Prvi zadetek je bil dosežen iz enajstmetrovke. Luis Muriel, ki je vstopil v 60. minuti namesto Josipa Iličića je za zadetek potreboval zgolj 4 minute. Strel iz bele točke so gostje dobili, ker je v kazenskem prostoru padel Zapata.

Zdelo se je, da bo zmaga 1:0 za Atalanto tudi končni rezultate tekme. Toda v zaključku tekme so navijači videli še eno enajstmetrovko – za domače jo je v prvi minuti dodatka uspešno izvedel Domenico Criscito

Gostje so do konca tekme vseskozi napadali in to se jim je obrestovalo v peti minuti dodatka, ko je Duvan Zapata uspel premagati nasprotnega vratara.

Atalanta je s tem zabeležila drugo zmago, Genoa pa doživela prvi poraz.