Lazio se je poigral z Genovo

Serie A 29. Sep 201917:07 > 17:16
Marco Rosi/Getty Images

Nedelja se je v Serie A začela z zmago Napolija nad Brescio, nato pa so do kompleta treh točk prišli še Lazio, Roma in Udinese.

Po dalj časa je z odlično predstavo v dresu Lazia navdušil Sergej Milinković-Savić, ki je že v sedmi minuti zadel za vodstvo ekipe iz italijanske prestolnice. V 40. minuti je Radu podvojil prednost Lazia, ki je v 59. minuti vodil že s 3:0. Tokrat je Milinković-Savić podal, zadel pa je Caicedo. Končni izid je v 78. minuti postavil Immobile, ki je zadel za 4:0.

Do pomembne zmage je prišla tudi Roma, ki je z zadetkom Edina Džeka v 56. minuti, premagala Lecce. Aleksandar Kolarov je v 80. minuti zapravil 11-metrovko, a to za Romo ni bilo usodno.

Na tekmi med Udinesejem in Bologno so gostitelji slavili z 1:0, edino gol pa je v 27. minuti dosegel Stefano Okaka.