Getty Images/Stuart Franklin

07.10.2019 | 11.24

Vozili smo 80 km/h, a proti Juvetu potrebuješ 200 km/h

Inter Milan

Trener Interja Antonio Conte je po porazu proti Juventusu na Derbyu d'Italia dejal, da ničesar ne zameri svojim igralcem, ker so na igrišču pokazali vse, kar so imeli v nogah proti izjemno močnemu nasprotniku.

Antonio Conte

Getty Images/Claudio Villa

Inter je doživel prvi poraz v Serie A pod vodstvom Antonia Conteja po uvodnih šestih tekmah. Juventus sta zmago prinesla Paulo Dybala in Gonzalo Higuain, medtem ko je edini zadetek za Inter iz najstrožje kazni dosegel Lautaro Martinez.

"Juventus je pokazal težko artiljerijo, ki jo ima v napadu, in z izkušnjami nadzoroval dvoboj. Ne morem zameriti navijačem, dali so vse od sebe. Kapo dol pred Juventusom, mi pa moramo zavihati rokave in naprej delati. Pred nami je dolga pot, da bi prišli do nivoja, na katerem je Juventus," je dejal Conte in nadaljeval: "Že pred tekmo smo vedeli, da bomo morali odigrati nad svojimi zmožnostimi, da bi zmagali. Vozili smo okoli 80 km/h, a proti njim moraš noreti z 200 km/h da bi zmagal."

Inter ima po 7. krogu Serie A na drugem mestu 18 točk, eno manj od vodilnega Juventusa.