AC Milan

Po poročanju italijanskih medijev, naj bi se čas trenutnemu trenerju Milana Marcu Giampaolu iztekel, namesto njega pa bi lahko v klub prišel Luciano Spalletti.

Lučano Spaleti

Tullio M. Puglia, Getty Images Sport

Marco Giampaolo ni pokazal skoraj ničesar odkar je prišel v Milan, rdeče-črni pa naj bi zanj že izkali zamenjavo. Milan trenutno v Serie A zaseda šele 13. mesto, na sedmih tekmah pa so zbrali samo devet točk.

V Milanu pa se že šušlja, da naj bi vlogo glavnega trenerja prevzel nekdanji trener Interja Luciano Spalletti. Po poročanju nekaterih medijev naj bi ponudo celo že sprejel.

Visoko naj bi kotiral tudiStefano Pioli, nekateri pa omenjajo tudi Gennara Gattusa. Iz tujine naj bi bila opcija Rudi Garcia in Claudio Ranieri.

CR7: Pod vodstvom Sarrija sem bolj svoboden

Napadalec Juventusa Cristiano Ronaldo pravi, da je novi trener Maurizio Sarri s svojimi novitetami v taktiki in postavitvi močno pomagal pri izboljšanju ekipe iz Torina.

Mihajlović začel tretji ciklus zdravljenja

Trener Bologne Siniša Mihajlović se je vrnil v kliniko "Sant'Orsola", kjer bo začel tretji ciklus zdravljenja.

V Italiji nove pritožbe nad (ne)uporabo VAR-a

V soboto sta se v 8. krogu Serie A srečala Juventus in Bologna. Goste je ob odsotnosti Siniše Mihajlovića s klopi vodil Emilio De Leo, ki je bil po obračunu razočaran nad sodnikovo odločitvijo ob neuporabi VAR-a.

Lazio proti Iličiću od 0:3 do 3:3, nova zmaga Juveta

Atalanta je vse do 69. minute uvodnega srečanja 8. kroga Serie A na rimskem Olimpicu proti Laziu vodila s 3:0, na koncu pa prišla samo do točke. Domači so izenačili v 93. minuti iz najstrožje kazni. Juventus je bil z 2:1 boljši od Bologne.