Dybala: Poleti mi je bilo zelo težko

Serie A 8. Okt 201914:16 > 14:27
Tullio M. Puglia/Getty Images

Nogometaš Juventusa Paulo Dybala je bil eden izmed tistih, ki je bil v tem poletju zelo pogosto na naslovnicah športnih časnikov. Mediji so ga selili v številne klube, Argentinec pa je na koncu ostal pri stari dami. V zadnjem krogu se je izkazal z zadetkom proti Interju in nato spregovoril z mediji.

Poleti mi je bilo zelo težko. Ni prijetno, ko te mediji vsak dan selijo v drug klub, kamor si ne želiš iti,” je povedal Argentinec in nadaljeval: “Želel sem ostati v Juventusu, saj čutim, da zaenkrat še niti približno nisem pokazal vsega kar zmorem. Željan sem dokazovanja na igrišču. Tudi zaradi tega mi gol ob veliki zmagi proti Interju pomeni še več.

Mediji so Dybalo poleti selili tudi v Manchester United, ki se je z Argentincem že dogovarjal tudi glede plače, a na koncu do prestopa ni prišlo. Tudi United namreč v svojih vrstah ni želel novega nogometaša, ki za klub ne bi igral s srcem.

Juventus je v zadnjem krogu Serie A z 2:1 premagal Inter in je zdaj z 19 točkami sam na prvem mestu lestvice. Inter je drugi in ima na svojem računu točko manj od stare dame.