Mandžukić ne trenira več z Juventusom

Serie A 18. Okt 201917:26 > 17:28
Getty Images/Dennis Grombkowski

V četrtek so italijanski mediji poročali o tem, da se je Mario Mandžukić za prestop že dogovoril z Milanom, v petek pa je zaokrožila novica, da hrvaški napadalec z Juventusom ne bo treniral vse dokler ne razreši svojega statusa.

Zdi se, da je po štirih letih v dresu Juventusa za Maria Mandžukića prišel konec.

Maurizio Sarri je potrdil, da hrvaški nogometaš ne bo treniral z ekipo, dokler ne razreši svojega statusa. Odkar je Sarri prevzel Juventus, Mandžukić za Juve ni odigral niti minute, zato je logično, da je Hrvat nezadovoljen.Pojavlja se več zgodb, kje bi “Mandžo” lahko nadaljeval svojo kariero, vendarle pa se zdi, da bo na koncu končal pri Milanu.

V dogovoru s klubom Mandžukić ne bo več treniral, zato da zmanjša možnost poškodbe, preden premisli o vseh možnostih, ki se mu ponujajo. “V dogovoru s klubom, Mario ne trenira več z nami. Če se bo dogovor kaj spremenil, sem vam na voljo za pogovor”, je dejal Maurizio Sarri.