Italijanski velikan v Lovrenu vidi rešitelja

Serie A 31. Okt 201923:07 > 23:12
Clive Brunskill/Getty Images

Branilec Liverpoola Dejan Lovren v zadnjem času znova dobiva več minut za igro. Z bližanjem prestopnega roka pa se kljub temu znova v javnosti pojavljajo klubi, ki bi radi pripeljali Hrvata v svoje vrste. V glavnem gre za ekipe iz Italije.

Lovren se je na zelenice vrnil ob poškodbi Joela Matipa in znova povezal nekaj igralnih minut v dresu kluba z Anfielda.

O njegovem odhodu se sicer govori že več mesecev, poleti pa sta se zanj borila predvsem AS Roma in AC Milan.

Po zadnjih informacijah je Roma dokončno odstopila od lova na hrvaškega reprezentanta, Milan pa naj bi bil po slabem začetku sezone še bolj prepričan, da je prestop Lovrena v prestolnico mode nujen. Italijanski velikan naj bi storil vse, da branilca predstavi že januarja.

Rossoneri imajo v tej sezoni ogromno težav na prav vseh položajih, največ pa zagotovo v obrambi, kjer zaradi poškodbe manjka Mattia Caldara.

Lovren za Liverpool igra od leta 2014, ko so ga redsi kupili od Southamptona.