CR7 bo postal igralec – rad bi se preizkusil v filmu

Serie A 28. Dec 201915:54 > 15:56
Yifan Ding/Getty Images

Nogometaš Juventusa Cristiano Ronaldo sicer še ne ve, kdaj se bo upokojil, a dobro ve, kaj bo delal po končani karieri nogometaša.

Rad bi se vrnil k študiju. Rad bi študiral, se učil, saj mi moja trenutna izobrazba ne more dati odgovora na vsa vprašanja, ki jih imam. Ob tem me fascinira še igra. Rad bi zaigral v kakšnem filmu,” je odkril Ronaldo.

Portugalec bo februarja dopolnil že 35 let, kar pomeni, da počasi prihaja v zaključno fazo kariere.

Ko bo prišel trenutek, ko se moje telo na igrišču ne bo odzivalo, kot si želim, bom prenehal igrati. Pred leti so se igralci poslavjlali pri 30 ali 32 letih, danes pa vidimo igralce, ki igrajo še po 40. letu,” dodaja igralec stare dame.

CR7 je člansko kariero začel leta 2002 pri Sportingu, nato pa igral še za Manchester United, Real Madrid in Juventus. Z izjemnimi predstavami v dresu zadnjih treh klubov je postal eden izmed najboljših nogometašev vseh časov.