Juve že zaključil pogajanja glede Kuluševskega?

Serie A 31. Dec 20195:41 > 5:43
Emilio Andreoli/Getty Images

Kakor so včeraj navajalai nekateri italijanski mediji, naj bi Dejan Kuluševski, sicer trenutno član Atalante, v kratkem postal nogometaš Juventusa.

Juventus naj bi se glede prestopa mladega švedskega vezista že pogodil z Atalanto, ki si ga lasti, prestop pa bo menda vreden 35 milijonov evrov.

Kuluševski sicer letos kot posojen igralec nastopa za Parmo. Na 19 tekmah je letos za klub s severa Italije dosegel 4 gole in še sedemkrat podal.

Kuluševski, ki ima korenine v Severni Makedoniji, je svojo nogometno pot začel v švedski Brommapojkarni, najbolje se počuti na desnem krilu, a se zelo dobro znajde tudi ofenzivnega vezista.

Zanj sta zanimanje pokazala tudi Manchester United in Milan, a je očitno Juve ponudil najboljše pogoje.