Eriksen že v Milanu: Seveda sem srečen…

Serie A 27. Jan 20209:45 > 9:50
Bryn Lennon/Getty Images

Danski nogometaš Christian Eriksen je že prišel v Milano, kjer bo prestal zdravniški pregled. Kmalu zatem pa bi že lahko postal novi član Interja.

Danec Christian Eriksen je že prispel v Milano. Na letališču so ga pričakali novinarji, ob njem pa je bil tudi manager Interja Mattia Tagliacarne.

“Seveda sem srečen,” pa so bile prve besede danskega vezista po pristanku v Italiji.

Še pred začetkom sezone je Antonio Conte izrazil željo, da mu klub pripelje Eriksena, ki mu po koncu letošnje sezone poteče pogodba s Tottenhamom, ki bi tako iz svojih vrst prepoceni izpustil enega izmed svojih najboljših mož.

Neuradno naj bi bila cena, ki jo bodo črno-modri plačali Spursom smešno nizka in sicer približno 20 milijonov evrov.

Danec naj bi z Interjem podpisal štiriletno pogodbo, ki bi mu na letni ravni prinesla okoli osem milijonov zaslužka.