Juventus na +7, Milan do zmage z devetimi!

Serie A 8. Feb 201719:53 > 19:55
Valerio Pennicino/Getty Images

Juventus je na zaostali tekmi italijanske Serie A v gosteh ugnal Crotone (2:0) in zdaj najbližjim zasledovalcem beži že za sedem točk.

Črno-beli iz Torina so Crotone premagali z zadetkoma Mandžukića in Higuaina. Hrvat je v 60. minuti v žogo pospravil odbitek, Argentinec pa je končni rezultat postavil petnajst minut pred koncem.

Juve je tako prišel že do četrte zaporedne zmage, kar pomeni, da ima pred Romo že velikih sedem točk prednosti. Za Crotone je bil to drugi zaporedni poraz, četrti na zadnjih šestih tekmah. Ekipa Andreja Kotnika, ki tokrat ni igral, je na predzadnjem mestu.

Milan je gostoval pri Bologni in prišel do velike zmage. Zadnje pol ure so gostje namreč igrali kar z dvema igralcema manj, izključena sta bila Paletta in Kučka. Rossoneri so se v glavnem branili, v 89. minuti pa dočakali veliko priložnost, ki jo je z obema rokama zgrabil Pašalić in poskrbel, da je njegova ekipa prišla do vseh treh točk.