Se Ibrahimovič kmalu poslavlja od Milana?

Serie A 22. Mar 202020:01 > 20:16
Enrico Locci, Getty Images Sport

Italijanski mediji poročajo, da naj bi bil Zlatan Ibrahimovič tik pred tem, da zapusti AC Milan, saj naj bi bil nezadovoljen z dogajanjem v klubu.

Zlatan Ibrahimovič naj bi v preteklih dneh že javno govoril o tem, da je nezadovoljen s potezami direktorja kluba Ivana Gazidisa. Slednji je pred dnevi odpustil Hrvata Zvonimirja Bobana, ki je zaradi javne kritike na račun direktorja poklapan zapustil klub. S tem je bil zelo nezadovoljen tudi Šved, ki sedaj resno razmišlja o odhodu iz Milana.

Najbolj realni možnosti naj bi bili Napoli, kamor ga vabi nekdanji soigralec Gennaro Gattuso. Realna pa je tudi možnost v domovino. In sicer v Hammarby, kjer je Ibrahimović tudi solastnik, tam bi lahko bil tudi v prihodnosti hkrati trener in igralec. Pri 38. letih pa pri njem jasno obstaja tudi možnost upokojitve.