Ibra je razočaran in ne želi ostati v Milanu

Serie A 1. Apr 202010:44 > 10:44
Enrico Locci/Getty Images

La Gazzetta dello Sport poroča, da se je Zlatan Ibrahimović dokončno odločil, da bo tej sezoni zapusti AC Milan.

Švedski napadalec se je na San Siro vrnil sredi sezone in podpisal pogodbo do junija 2020. Najprej se je veliko govorilo o tem, da bo Ibra za AC Milan igral še vsaj eno leto, a se je to v zadnjem mesecu in pol spremenilo.

Ibrahimović je zelo razočaran, ker je klub že zapustil Zvonimir Boban, v kratkem pa bo to storil še Paolo Maldini.

Prav omenjena odhoda bosta tudi glavni razlog, da se je Ibrahimović sprl s klubskim vodstvom in da trenutno komunicira le še s trenerjem članske ekipe Stefanom Piolijem.

38-letnik sicer trenutno ni v Milanu, saj ob izbruhu koronavirusa še dovolj hitro pobegnil iz Italije in se z družino odpravil v domači Malmö.