"Če bi to storil, bi uničil vse, kar mi je pomembno"

Serie A 4. Apr 202013:18 > 13:19
Paolo Bruno Getty Images Sport

Legenda Rome Francesco Totti je v pogovoru za italijanski Sky povedal, da je imel pred koncem kariere na mizi kar nekaj konkretnih ponudb ostalih klubov.

Totti se je upokojil leta 2017, v Romi je igral vse od svojega 13. leta starosti. Za volkuljo je odigral 785 tekem in dosegel 307 zadetkov.

Ob koncu športne poti sem imel ponudbe naj zapustim Romo. Nekaj jih je bilo iz Italije, nekaj iz tujine. Po pravici povedano sem razmišljal o odhodu, ker sem pač še zmeraj želel igrati nogomet. Toda dve sezoni na zelenicah mi ne bi prav veliko pomenile, pa še uničil bi svoje velike sanje, da celo kariero nosim le dres enega kluba. Če bi to storil, bi razvrednotil vse, kar mi v življenju nekaj pomeni,” je dejal Totti.

Na prigovarjanje novinarja je italijanska legenda odgovorila, da so bile najbolj konkretne ponudbe klubov iz ZDA, Združenih arabskih Emiratov, v Italiji pa so se za njegov podpis najbolj trudili pri Sampdoriji iz Genove.