Zlatan bi morda zapustil Milan, a bi ostal v Italiji

Serie A 7. Apr 20209:48 > 9:52
Gabriele Maltinti/Getty Images

Kot pišejo italijanski mediji, švedski zvezdnik Zlatan Ibrahimović načrtuje, da bo tudi naslednje leto ostal v Italiji.

Pogodba med Zlatanom Ibrahimovićem in Milanom se bo iztekla konec leta, vendar obstaja možnost, da Šved še eno leto ostane v svetovni prestolnici mode. Rdeče-črni naj bi si želeli zadržati Ibrahimovića, ker ima izkušeni napadalec velik vpliv na igro vse od trenutka, ko se je januarja vrnil v ekipo.

Na tem mestu se postavlja vprašanje, ali si podaljšanja sodelovanja želi tudi Ibra, ki bi utegnil zapustiti klub in kariero nadaljevati v enem izmed preostalih klubov v Italiji, saj ni bil najbolj zadovoljen z odločitvijo, da se uprava za sodelovanje zahvali športnemu direktorju Zvonimirju Bobanu.

Domnevno je Ibrahimović vse prej kot navdušen nad slovesom Hrvata in zato ne izključuje možnosti, da bi našel drug italijanski klub, v katerem bi igral. Ibrahimović je od prihoda v Milan iz Los Angeles Galaxyja dosegel štiri zadetke na desetih tekmah.