Moratti: Če kdaj, lahko Inter sedaj pripelje Messija

Serie A 7. Apr 202011:29 > 11:31
Getty Image

Massimo Moratti, nekdanji lastnik Interja, je prepričan, da ima italijanski velikan lepo priložnost, da v svoje vrste pripelje Lionela Messija iz Barcelone.

Odnosi med Lionelom Messijem in vodstvom Barcelone so vse prej kot bleščeči od trenutka, ko so začeli pogovore o novi pogodbi Argentinca, ki bo leta 2021 postal prost igralec, v kolikor prej ne bo podaljšal svoje zvestobe Kataloncem.

“Ne mislim, da Messi predstavlja sanje, ki jih Inter ne more uresničiti,” je za Radio Rai dejal Massimo Moratti in se dopolnil: “Verjetno ni bilo nemogoče niti preden nas je našla pošast koronavoris.”

Moratti je leta 2013 Inter prodal skupini Suning za 300 milijonov evrov, vendar še vedno podrobno spremlja dogajanje v klubu in je aktivno vpleten v dogajanje v italijanskem nogometu. “On sedaj začenja svoje zadnje leto pogodbe in sploh ni nemogoče, da odide iz Barcelone. Ne vem, ali je položaj v klubu dober, toda če je kdaj bila priložnost, da pripeljejo Messija, je to sedaj. Zakaj ga Inter ne bi mogel pripeljati?” je z vprašanjem sklenil Moratti.