Roma za Jojota ponuja 15 milijonov + Cengiza

Serie A 11. Maj 202014:02 > 14:04
UEFA Pool/Getty Images

Josip Iličić čaka na nadaljevanje Serie A in Lige prvakov, medtem pa še vedno ne zmanjka govoric, kdo si odličnega slovenskega reprezentanta želi videti v svojih vrstah.

Povezano

Po izjemnih predstavah v letošnji sezoni praktično ni kluba na stari celini, ki si v svojih vrstah ne bi želel videti Josipa Iličića. Za njegove usluge so po poročanju Corriere dello Sport zelo resno že dalj časa zanimajo tudi pri Romi, ki za kranjskega virtuoza menda ponuja 15 milijonov evrov in turškega nogometaša Underja Cengiza.

Pri Atalanti so sicer večkrat zatrdili, da Iličić ni naprodaj, toda ob primerni ponudbi bi tudi v Bergamu premislili o prodaji enega najboljših nogometašev Serie A.

Jojo je v letošnji sezoni blestel tako v najmočnejšem italijanskem prvenstvu kot v Ligi prvakov. V Serie A je dosegel petnajst zadetkov, v Evropi pa se je med strelce vpisal petkrat (samo na povratni tekmi osmine finala proti Valencii se je med strelce vpisal štirikrat). Transfermarkt njegovo vrednost ocenjuje na 17,5 milijona evrov, toda pri klubu iz Bergama so nedavno dejali, da je za njih vreden (najmanj) 50 milijonov evrov.