Želja Shevchenka: Postati trener svojega Milana

Serie A 13. Maj 202018:42 > 18:43
Jamie McDonald/Getty Images

Nekdaj izjemni napadalec Andriy Shevchenko ne skriva namer, da bi se enkrat vrnil v Milan na San Siro kot trener.

Nekdaj izjemni ukrajinski napadalec Andriy Shevchenko trenutno vodi svojo nogometno reprezentanco. Selektor je že vse od leta 2016 in zaenkrat mu gre z Ukrajino več kot odlično. Sodeč po izjavi, ima veliko željo, da nekdaj postane tudi klubski trener.

Želi priti v klub, kjer je imel kot igralec status legende.

“Nekega dne se želim vrniti v Milan kot trener, to je eden od mojih cilje. Ta klub bo vedno v mojem srcu in do njihovih navijačev gojim prav posebna čustva. Ampak bomo videli, če se bo to kdaj zgodilo. Zaenkrat sem z mislimi pri reprezentanci,” je dejal 43-letnik.

Shevchenko je v svojem prvem obdobju (1999-2006) pri Milanu preživel sedem let, preden pa se je vrnil v Ukrajino pa je pri rdeče-črnih preživel še sezono 2008/09. V tem obdobju je za rossonere dosegel 175 zadetkov.