Juve in Pogba – začelo se je

Serie A 21. Maj 202022:57 > 23:07
Valerio Pennicino/Getty Images

Italijanski prvak Juventus je začel pogovore z Minom Raiolo, zastopnikom Paula Pogbaja, o morebitnem povratku Francoza v Torino.

Povezano

Novico je prvi objavil francoski “le10sport.com.” Paul Pogba se je pred štirimi leti ravno iz Juventusa preselil v Manchester United za 105 milijonov evrov, medtem pa rdeči vragi pričakujejo najmanj toliko v primeru, da bi se Francoz odločil zamenjati klubske barve. Juventus na drugi strani namerava prodati Miralema Pjanića in Adriena Rabiota, da i naredili prostor za fracoskega vezista.

Juventus je v dobrem položaju tudi zaradi samega Mina Raiole, ki odlično sodeluje s staro damo za razliko od Reala in Barcelone, ki sta najresnejša tekmeca v boju za podpis Pogbaja. Kako pomembno je dobro sodelovanje med agentom (Raiola) in klubom (Juventus) smo lahko videli na primeru Matthija de Lighta …

Pogba je za Juventus zbral 178 nastopov, dosegel 34 golov in 40 podaj.