Di Livio: Juve nima več prave mentalitete

Serie A 27. Maj 202023:50 > 23:58
Stuart Franklin/Getty Images

Nekdanji legendarni član Juventusa Angelo Di Livio meni, da je njegov nekdanji klub v letošnji sezoni izgubil tisto, kar ga je krasilo v predhodnih, in ne verjame, da lahko pride do trofeje, ki si jo najbolj želi - Lige prvakov.

“Juventus je še daleč od Lige prvakov. Toda sedaj imajo težave tudi v ligi, sijajni Lazio je samo na točki zaostanka. Proti Lyonu lahko nadoknadijo zaostanek, toda ni mi všeč njihova mentaliteta. Agresija, neusmiljeni udarci in privrženost dresu, vse to manjka,” je dejal Angelo Di Livio.

Nekdanji član Fiorentine je bil član generacije Juventusa, ki je leta 1996 osvojila Liga prvakov. Di Livio meni, da so v Torinu največjo napako naredili, ko so odpustili Maxa Allegrija. “To je sprememba, ki jo je razumela malo ljudi. Kdorkoli je zmagoval, on pa je zmagoval, mora biti spoštovan. Allegri bi lahko bil novi Lippi.”