Gabriel Barbosa prinesel zmago Interju

Serie A 19. Feb 201714:42 > 14:43

Inter si še naprej deli četrto mesto na lestvici Serie A z Atalanto, saj je na težkem gostovanju pri Bologni uspel priti do minimalne zmage.

Nerazzurri so dobili štiri od zadnjih petih tekem, mož odločitve pa je bil Gabriel Barbosa, ki je v igro vstopil petnajst minut pred koncem tekme, po zgolj šestih minutah na zelenici pa je svoji ekipi prinesel zlata vreden gol.

Inter si deli 4. mesto z Atalanto, Bologna, ki je izgubila že četrtič zapored pa ostaja petnajsta.

Do pomembnih treh točk v boju za najvišja mesta je prišel tudi Napoli, ki je po zadetkih Insigneja, Hamšika in Zielinskega v gosteh premagal Chievo. Valter Birsa je igral vseh devetdeset minut, Boštjan Cesar pa je sedel na klopi.

Pescara je doma s 5:0 razbila Genovo, Sassuolo je bil boljši od Udineseja, Sampdoria in Cagliari pa sta se razšla brez zmagovalca.