Neapelj slavi, navijači proslavili osvojeni pokal

Serie A 18. Jun 202013:35 > 13:39
Marco Rosi/Getty Images

Nogometaši Napolija so včeraj v velikem finalu italijanskega pokala po streljanju enajstmetrovk s 4:2 ugnali Juventus. Kljub trenutni situaciji pa so se navijači iz Neaplja na ulicah svojega mesta razveselili osvojene lovorike svojih ljubljencev.

Napoli je včeraj v finalu Coppa di Italia osvojil svojo šesto pokalno lovoriko v klubski zgodovini, prvo po šestih letih.

Juventus pa je na drugi strani izgubil drugi zaporedni finale v katerem je nastopil, stara dama še naprej ostaja pri 13. naslovih v pokalnem tekmovanju.

Sicer zelo vročekrvni navijači Napolija so se po zaključku tekme znali razveseliti osvojene pokalne lovorike. Kljub trenutni situaciji so navijači preplavili ulice tega mesta in pokazali igralcem in vsem ostalim, koliko ta lovorika pomeni vsem, ki navijajo za klub z juga Italije..