Atalanta premagala Lazio, Juve blizu naslovu!

Serie A 24. Jun 202023:49 > 23:50
Alessandro Sabattini/Getty Images

Nogometaši Atalante so včeraj s 3:2 premagali Lazio. Rimljani so vodili že z 2:0, a je ekipi iz Bergama uspelo zrežirati neverjeten preobrat.

Lazio je povedel že v 5. minuti srečanja, ko je nespretno posredoval De Roon, ki je žogo poslal v lastno mrežo. Že v 11. minuti je sledil nov šok za Atalanto. Izjemno lep zadetek je dosegel Sergej Milinković-Savić.

Varovanci Gasperinija se niso predali. Gosens je v 38. minuti prepolovil prednost nasprotnika in postavil izid polčasa.

V 66. minuti je zadetek za izenačenje dosegel Malinovskiy. Josip Iličić je v igro vstopil šele v 77. minuti, samo tri minute kasneje pa je zadetek za Atalanto dosegel Palomino in potopil Lazio.

Juventus ima na vrhu lestvice 4 točke prednosti pred Laziom.

Atalanta se je približala tretjeuvrščenemu Interju.

Moštvo iz Bergama je kot kaže v dobri formi. V nadaljevanju sezone jih čaka nadaljevanje v ligi prvakov.