Allegri: Bonucci v sredo na tribunah!

Serie A 21. Feb 201719:12 > 19:23
Marco Luzzani/Getty Images

Leonardo Bonucci bo zaradi disciplinskega razloga začasno izključen iz ekipe Juventusa za tekmo s Portom, je potrdil trener torinske ekipe Massimilliano Allegri.

Massimilliano Allegri in Leonardo Bonucci sta se v zaključku tekme s Palermom ostro sporekla, zaradi česar je štoper italijanske reprezentance začasno izključen iz ekipe, ki je odpotovala v Porto na prvo tekmo osmine finala Lige prvakov.

“Jutri bo Bonucci sedel na tribunah. S tega ni treba narediti velike stvari. Zaradi spoštovanja do kluba, navijačev in igralcev sem sprejel takšno odločitev,” je povedal Allegri na tiskovni konferenci pred tekmo. Kot poudarja Allegri, je zdaj primer zaprt, Bonucci je po njegovih besedah inteligenten fant, ki je pomemben člen Stare dame.

Allegri tudi zase priznava, da je reagiral na neprimeren način. zato bo del svoje plače pri Juventusu namenil v humanitarne namene.