Inter si želi zadržati Alexisa

Serie A 3. Jul 202020:26 > 20:35
Getty Images/Emilio Andreoli

Alexis Sanchez je v Inter prišel na začetku sezone kot posojen nogometaš. Ni se posebej naigral, imel pa je tudi težave s poškodbami. Je pa na zadnji tekmi Nerazzurrov pokazala, da jim lahko še kako zelo koristi in zato v klubu resno razmišljajo, da bi podaljšali njegovo bivanje na Meazzi.

Na zadnji tekmi je Sanchez dosegel zadetek iz enajstmetrovke in vknjižil dve asistenci. S tem je pokazal, da je še vedno lahko takšen kot je bil v preteklosti pri Arsenalu. Tega se zaveda tudi Antonio Conte, ki je zadovoljen s tem, kar je pokazal.

Zaradi tega si pri Interju želijo odkupiti njegovo pogodbo. Čeprav višina zneska ni bila znana sta se pred začetkom sezone oba kluba gosposko dogovorila, da bi bila cena med 25 in 30 milijoni evrov. Giueseppe Marotta je zdaj za Čilenca pripravljen ponuditi 20 milijonov evrov.