Milik prikimal, toda čaka se Napoli

Serie A 3. Jul 202023:29 > 23:37
Alessandro Sabattini/Getty Images

Arkadiusz Milik vstopa v zadnje leto pogodbe in jasno je, da bo poleti bržkone zapustil Napoli. Snubcev mu ne manjka, največkrat pa se v povezavi z njegovim imenom omenja Juventus.

Italijanski prvaki so po poročanju italijanskih medijev prepričali Arkadiusza Milika, da pristane na odhod v Juventus. Toda posel s tem še ni zaključen, saj mora zeleno luč prižgati tudi Napoli. Zmagovalci italijanskega pokala zahtevajo 40 milijonov evrov, medtem ko bo Juventus poskušal z zamenjavo, v katero je pripravljen vključiti celo dva igralca, poskušal nekoliko omehčati vodstvo Napolija.

Stara dama naj bi že ponudila Federica Bernardeschija in Luco Pellegrinija, vendar s svojo ponudbo ni bila uspešna.

Klub iz juga Italije čaka tudi ostale zainteresirane klube, v prvi vrsti Tottenham in madridski Atletico, ki sta prav tako pokazala zanimanje za Poljaka. Ob tem pa ne gre pozabiti nit tega, da bi predsednik Napolija Aurelio De Laurentiis brez dvoa svojega igralca raje prodal v London aliMadrid, kot v vrste neposrednega tekmeca v Serie A …