Atalanta in Milan remizirala

Serie A 24. Jul 202023:37 > 23:37
Getty Images/Marco Luzzani

Tekma 36. kroga italijanske Serie A med MIlanom in Atalanto se je končala z delitvijo točk. Na San Siru je bilo 1:1.

Milan je povedel v 14. minuti prek Hakana Calhanogluja. Turški vezist je dosegel izjemen zadetek iz prostega strela.

10 minut kasneje je Biglia v kazenskem prostoru nepravilno oviral Malinovskega in sodnik je pokazal na belo točko. Ukrajinec je kar sam prevzel odgovornost, a enajstemetrovko zastreljal.

Ekipa iz Bergama je v 43. minuti vendarle prišla do izenačenja. Duvan Zapata se je dobro znašel v kazenskem prostoru in prišel do 18. zadetka v sezoni.

2. polčas na San Siru je bil precej manj zanimiv. Atalanta je imela več od igre, a ni uspela priti do popolnega preobrata.

Atalanta je remizirala tretjič na zadnjih 5 tekmah. Jojo in druščina so trenutno na 2. mestu. Za Juventusom zaostajajo za neulovljivih 5 točk.

Milan ni uspel priti do 4. zaporedne zmage. Varovanci Piolija zasedajo 6. mesto.