Nov dres Milana: Glavni maneken Zlatan (VIDEO)

Serie A 28. Jul 202012:32 > 12:36
Marco Luzzani/Getty Images

Evropski velikan AC Milan je objavil spot, s katerim promovira svoj dres za sezono 2020/21, v glavnih vlogah pa so seveda nogometaši, na čelu z Ibrahimovićem.

Nov dres proizvajalca „Puma“ so promovirali kapetan Alessio Romagnoli, Hakan Çalhanoğlu, Theo Hernandes in Zlatan Ibrahimović, nogometaši pa ga bodo prvič na uradni tekmi nosili 2. avgusta, ko bodo začeli novo sezono proti Cagliariju.

Dejstvo, da se je Ibrahimović pojavil v spotu, je pripeljalo do ugibanj v italijanskih medijih, ki so zdaj prepričani, da bo še naprej igral za AC Milan, čeprav je bil v zadnjih tednih večkrat v sporu z upravo kluba.

Dres je navdihnila eleganca in veličastnoti mesta Milana, s svojimi razkošnimi meščani in čudovito arhitekturo”, piše v klubski izjavi.

Vam je nov dres rdeče-črnih všeč?