Ibrahimović: "Jaz sem kot Benjamin Button"

Serie A 30. Jul 202011:43 > 11:48
Getty images/Paolo Rattini

Zlatan Ibrahimović bo čez dva meseca dopilnil 39 let, kar pa zanj ni nobena ovira za postavljanje novih rekordov. V sredo mu je uspel nov podvig na gostovanju pri Sampdoriji.

Zlatan Ibrahimović je svojemu Milanu pomagal do zmage proti Sampdoriji s 4:1, dosegel je dva zadetka in s tem prišel do svojega 51 gola za Milan v Serie A. S tem je postal prvi nogometaš v zgodovini, ki je dosegel več kot 50 ligaških golov v dresu obeh milanskih velikanov.

Leta Zlatanu ne predstavljajo težav za izjemne predstave na igrišču in še ne namerava zaključiti z igranjem nogometa na visokem nivoju. Z Milanom se že pogaja za novo pogodbo.

“Ljudje mi govorijo, da sem star in utrujen, a pravzaprav se šele ogrevam. Sem kot Benjamin Button, le da sem jaz vedno bil mlad,” je dejal Ibrahimović za klubsko televizijo, nanašajoč se na filmskega junaka, ki se je rodil kot starec in se pomlajeval, dokler ni postal otrok.

Zdelo se je, da bo Ibrahimović po koncu sezone odšel, ker se ni strinjal s klubsko politiko, a si je premislil, potem ko se je Milan odločil obdržati trenerja Stefana Piolija.