Inter želi Jamesa Rodrigueza

Serie A 25. Feb 201711:10 > 11:22
Getty Image

Nov lastnik italijanskega kluba poleti ne bo obžaloval denarja za nove okrepitve.

Zhang Jindong, lastnik milanskega Interja, ta konec tedna prihaja v Evropo, da bi si ogledal srečanje njegovega novega kluba z Romo, s katero se želi pogajati okoli kupnine za Kostasa Manolasa, potem pa naj bi se z Realom pogovoril še o odkupu Jamesa Rodrigueza.

Kolumbijski nogometaš je v Madridu zaradi slabe minutaže že dalj časa nezadovoljen in je Real želel zapustiti že v januarskem, a zanj nihče ni ponudil dovolj velike odkupne cene.

Italijanski mediji pišejo, da kitajskemu lastniku ne bo težko odšteti lepih denarcev za močne okrepitve, tako da bodo pogajanja z madridskim predsednikom Florentinom Perezom menda gladko stekla..