Juventus odpustil Sarrija!

Serie A 8. Avg 202014:29 > 14:32
Enrico Locci/Getty Images

Nogometni klub Juventus uradno sporočil, da je po samo eni sezoni odpustil trenerja Maurizia Sarrija, dan potem, ko je "Stara dama" izpadla iz Lige prvakov.

Sarri je odpoved dobil dan po izpadu proti Lyonu v Ligi prvakov in le teden dni potem, ko je dvignil deveti zaporedni naslov italijanskega prvaka.

Prvi človek kluba Andrea Agnelli je že v petek zvečer nakazal, da bi to menjave na trenerskem stolčku lahko prišlo.

Zanimivo, da je po lanski sezoni Sarri zapustil angleški Chelsea, s katerim je osvojil Evropsko ligo. Očitno lovorike niso več dovolj…

Po poročanju italijanskih medijev naj bi Juventus že stopil s stik z Mauriciem Pochettinom, kot kandidata za novega trenerja pa se omenjata bivši trener Max Allegri in Simone Inzaghi.