Matuidi definitivno odšel, de Ligta ne bo 3 mesece

Serie A 12. Avg 202017:39 > 18:25
Tullio M. Puglia/Getty Images

Nogometaš Juventusa Matthijs de Ligt je danes prestal operacijo rame in tri mesece ne bo igral. Iz Torina so potrdili tudi, da je Blaise Matuidi definitivno zapustil Staro damo.

De Ligt je po koncu sezone sporočil, da bo moral na operacijo desne rame, s katero je imel težave večji del sezone.

Torinski klub je v sredo v javnost poslal sporočilo, da so operacijo danes opravili na kliniki v Rimu in da je bila uspešna.

De Ligt bo moral počivati tri mesece.

To pomeni, da novi trener Andea Pirlo nanj ne bo mogel računati na začetku nove sezone, ki se začne 19. septembra.

Italijanski prvaki so v sredo potrdili tudi, da je Blaise Matuidi zapustil klub. 33-letni francoski reprezentant je v Juventus prišel leta 2017 iz PSG za 20 milijonov evrov in s Staro damo osvojil tri naslove prvaka.

Izkušeni Francoz se bo preselil prek Atlantika, kariero bo nadaljeval v klubu lige MLS Inter Miami.

Povezano