Bosta Allegri in Mandžukić znova sodelovala?

Serie A 24. Avg 202012:54 > 13:11
Valerio Pennicino/Getty Images

Massimiliano Allegri v zadnjem letu ni delal nikjer a premor se bliža koncu. Prav on naj bi bil glavni kandidat za naslednika Antonija Conteja na mestu trenerja pri Interju. Skupaj z njim pa bi v klub prišla nekatera druga znana imena.

Domnevno naj bi Massimiliano Allegri v primeru, da bi prevzel Inter v klub rad pripeljal Maria Mandžukića. S 34-letnim hrvaškim reprezentantom, ki je v tem trenutku prost nogometaš potem, ko je prekinil pogodbo z Al-Duhailom ima namreč izjemno pozitivne izkušnje kar se tiče sodelovanja.

Očitno načrt Mandžukića in tistih, ki skrbijo za njegovo kariero vključuje povratek v Italijo saj je časnik Tuttosport objavil, da je bil ponujen Romi, ki bo to poletje imela precejšen izziv zadržati Edina Džeka